Kontakta oss på Huspartner

Har ni precis börjat fundera på att bygga hus eller är tomten redan köpt och bygglovet klart? Oavsett var ni befinner er i processen har ni förmodligen många frågor och det kan vara svårt att veta i vilken ände ni ska börja. Kontakta oss så hjälper vi er räta ut frågetecknen och ta er ett steg närmare drömhuset.

Sälj & marknad

Peter Ellström

MARKNADSFÖRINGSCHEF & SÄLJ

054-224 48 16
peter.ellstrom@huspartner.com

Andreas Larsson Huspartner

Andreas Larsson

SÄLJ- & KUNDCHEF

054-224 48 96
andreas.larsson@huspartner.com

VD & Arkitekt

Lars Axelsson

CHEFSARKITEKT

054-224 48 11
lars.axelsson@huspartner.com

Fredrik Persson

VD

054-224 48 15
fredrik.persson@huspartner.com

Produktion

Mats Bloom

PRODUKTIONSCHEF FABRIK

054 224 48 92
mats.bloom@huspartner.com

Joakim Nilsson

PLATSCHEF VILLOR

054 224 48 93
joakim.nilsson@huspartner.com

Konstruktion

Andreas Svensson

PROJEKTERINGSCHEF

054-224 48 14
andreas.svensson@huspartner.com