Kontakta oss på Huspartner

Har ni precis börjat fundera på att bygga hus eller är tomten redan köpt och bygglovet klart? Oavsett var ni befinner er i processen har ni förmodligen många frågor och det kan vara svårt att veta i vilken ände ni ska börja. Kontakta oss så hjälper vi er räta ut frågetecknen och ta er ett steg närmare drömhuset.

Sälj & marknad

Peter Ellström

MARKNAD OCH KUNDCHEF

054-224 48 16
peter.ellstrom@huspartner.com

Andreas Larsson Huspartner

Andreas Larsson

SÄLJCHEF

054-224 48 96
andreas.larsson@huspartner.com

ChefsArkitekt & Ekonomichef

Lars Axelsson

CHEFSARKITEKT

054-224 48 11
lars.axelsson@huspartner.com

Emil Jakobsson

Ekonomichef

054-224 48 15
emil.jakobsson@huspartner.com

Produktion

Mats Bloom

PLATSCHEF

054-224 48 92
mats.bloom@huspartner.com

Olle Fernqvist

Produktionsansvarig/Fabrik

076-847 10 23
olle.fernqvist@huspartner.com

Konstruktion

Andreas Svensson

PROJEKTERINGSCHEF

054-224 48 14
andreas.svensson@huspartner.com

Jesper Törngren

Jesper Törngren

Konstruktör

054-224 48 13
jesper.torngren@huspartner.com

Inköp/Kalkyl

Johan Larsson

INKÖP- OCH KALKYLCHEF

054-224 48 91
johan.larsson@huspartner.com